Zoals je weet, probeert HomeExchange zich voortdurend te verbeteren om je een fijne service te bieden die aan je verwachtingen en behoeftes voldoet. Vandaag heeft HomeExchange een extra stap vooruit gedaan met de vertaling van onze site in twee nieuwe talen:Italiaans en Portugees!

Maar waarom hebben we de site in deze twee talen vertaald? Of nog belangrijker, hoe kan dit nieuwtje jouw beleving verbeteren als lid van de gemeenschap van HomeExchange ?

Meer kansen op een uitwisseling: Op HomeExchange is alles gemaakt om onze leden de minste beperkingen te geven als ze een uitwisseling willen organiseren. Het is voor deze reden dat we het unieke systeem van GuestPoints bedacht hebben: flexibiliteit voor alles!

Maar niks beperkt je meer dan niemand te kunnen vinden bij wie je je vakantie graag door zou willen brengen. En ja, de gemeenschap van HomeExchange wordt heel snel groter, en we willen graag iets voor je doen om je meer kansen te geven om op vakantie te gaan in je favoriete landen. De nieuwe talen van HomeExchange zijn dus een uitnodiging voor de Italiaanse en Portugeessprekende gemeenschappen om zich in nog grotere getalen in te schrijven op HomeExchange. Voor jou is dit een extra kans om op vakantie te gaan!

Elkaar begrijpen is de sleutel tot een succesvolle uitwisseling: Vandaag is Engels een wereldtaal geworden, met name als we naar het buitenland gaan. Het is echter altijd makkelijker als we geholpen worden door onze eigen moedertaal! Door onze site in twee nieuwe talen te vertalen weet je zeker dat je toekomstige gastheren en/of gasten de werking van een uitwisseling begrepen hebben. Des te beter, deze vertalingen worden vergezeld door nieuwe leden van ons team die klaar staan om je te helpen als je iets niet begrijpt!

Start de ontdekking: Je hebt het gehoord, het doel van HomeExchange is om zichzelf steeds meer te verbeteren, om zich te openen voor meer landen, en dit gebeurt door de aanpassing van de talen van onze site. Maar waarom profiteer je niet van deze inhuldiging om een beetje meer van onze landen van de week te leren kennen?

Montage Bresil

Waarom profiteer je niet van de grote wereldevenementen om naar Brazilië te reizen? Naast zijn prachtige landschappen en stranden, kun je genieten van het WK 2014 en van de Olympische Spelen in 2016!

Montage Portugal

Portugal is een land die je zal verrassen: de unieke ontvangst van zijn inwoners, zijn authentieke dorpen, zijn opmerkelijke historische monumenten. Vertrek nu en ontdek dit kleine land vol met locale en historische rijkdom.

Montage Italie

Ben je al in vijfde-meest bezochte land in de wereld geweest? Italië, zijn vele beroemde steden, zijn ongelooflijke historische monumenten en zijn gastronomische keuken staan klaar om je te ontvangen!

Om ons op HomeExchange terug te vinden, klik hier!

Tot snel op HomeExchange!

Joëlle