Het concept van reizen is de afgelopen maanden veranderd en zal in de nabije toekomst blijven veranderen en evolueren. Onze Home Exchange-leden hebben hun noden en wensen uitgedrukt in de context van de wereldwijde pandemie, en wij zijn er om hierop in te spelen. We hebben naar jullie vragen geluisterd en ons ingezet om aan jullie wensen te voldoen en jullie zekerheid te bieden in deze onzekere tijden.

Hier volgt een samenvatting van alles wat we de voorbije maanden hebben ondernomen om jullie uitwisselingen in de toekomst vlotter te doen verlopen.

Jullie willen flexibel kunnen reizen

We-are-here-to-help-you-plan-your-next-home-exchange_1

We bieden uitgebreide HomeExchange-garanties, die ervoor zorgen dat jullie met een gerust hart kunnen reizen, ook in deze onzekere tijden. Jullie kunnen 24/24 en 7/7 rekenen op ons team dat voor jullie klaarstaat en jullie zal helpen in geval van annuleringen en materiële schade. Zoals altijd biedt HomeExchange het tweede jaar lidmaatschap gratis aan als jullie het eerste jaar geen huizenruil gevonden hebben.

Kom hier meer te weten over onze garanties.

We hebben ons annuleringsbeleid aangepast aan coronatijden en bieden onze leden nu nog meer flexibiliteit. Als je een uitwisseling moet annuleren vanwege COVID-19, krijg je als gast alle GuestPoints terug en mag ook de gastheer/-vrouw zijn/haar punten behouden. Deze maatregel geldt momenteel voor alle beurzen tot eind augustus. Een huizenruil annuleren of verplaatsen was nog nooit zo eenvoudig!

Jullie willen lokaal kunnen reizen

We-are-here-to-help-you-plan-your-next-home-exchange_2

Het is nu meer dan ooit tijd om de schoonheid van ons eigen land en de plekken rondom ons te (her)ontdekken. Daarom verstrekken we allerlei informatie over lokaal reizen.

Bovendien hebben we een interactieve wereldkaart ontworpen met tips van locals over eten en drinken, natuur en minder bekende regio's of bezienswaardigheden. Bekijk deze kaart en ontdek verborgen, niet-toeristische plekjes overal ter wereld.

Jullie willen dicht bij huis op vakantie kunnen gaan

Je moet niet ver reizen om er eens tussenuit te zijn! We hebben een nieuwe categorie toegevoegd aan onze startpagina waar jullie de huizen kunnen terugvinden die zich op minder dan 300km van jullie vandaan bevinden. We hebben enthousiaste feedback gekregen van leden die het fantastisch vinden om uitwisselingsmogelijkheden te ontdekken binnen rijafstand.

We-are-here-to-help-you-plan-your-next-homeexchange_3

Jullie willen met een gerust hart en veilig kunnen reizen

We-are-here-to-help-you-plan-your-next-homeexchange_4

De veiligheid van onze leden is onze topprioriteit. We sporen jullie aan om te praten met potentiële uitwisselingspartners en vragen te stellen zodat jullie je allebei goed voelen bij de uitwisselingsvoorwaarden en de schoonmaakvoorschriften.

We hebben ook een lijstje gemaakt met schoonmaaktips uit officiële bronnen om jullie te helpen jullie huizenruil veilig voor te bereiden. Bovendien zorgt onze nieuwe GoCleanCo voor verdere aanbevelingen over het doeltreffend schoonmaken van jullie huis om ervoor te zorgen dat jullie huizenruil 100% veilig is.

Jullie willen eenvoudig kunnen zien welke huizen beschikbaar zijn voor een huizenruil

We-are-here-to-help-you-plan-your-next-home-exchange_5--2-

Nu onze leden zich weer veilig beginnen te voelen om te reizen, komen er dagelijks duizenden huizen bij die beschikbaar zijn voor een huizenruil. Gebruik onze kalender om eenvoudig huizen te zoeken en te vinden die beschikbaar zijn op jouw gewenste data.

Controleer of je je kalender moet bijwerken! Veel leden dromen over hun volgende reis. Jouw huis is misschien wel de beste plek voor hen om tot rust te komen tijdens deze moeilijke maanden. Of je nu denkt aan vakantie of liever thuis wil blijven, het is belangrijk voor de HomeExchange-gemeenschap om je kalender bij te werken. Zo kunnen leden zien wanneer je beschikbaar bent en ontvang je passende uitwisselingsverzoeken.  

Onze leden vinden ook uitwisselingspartners via onze Facebookgroepen. We hebben een groep voor niet-leden en groepen voor leden in het Engels, Spaans, en Frans. Deze groepen zijn een fantastische manier om reizigers te vinden die aan jullie vereisten voldoen!

Jullie willen op een budgetvriendelijke manier kunnen reizen

We-are-here-to-help-you-plan-your-next-home-exchange_6

HomeExchange is de beste manier om budgetvriendelijk te reizen. Voor €130/jaar kan je genieten van ongelimiteerde uitwisselingen: weekenduitstapjes, lange verblijven en vakanties dicht bij huis.

Bovendien willen we ervoor zorgen dat onze leden flexibel kunnen reizen. Daarom kunnen leden die al mensen bij zich thuis ontvangen hebben GuestPoints lenen als ze er niet genoeg zouden hebben om zelf op reis te gaan. Met GuestPoints kan je flexibel en in alle vrijheid een huizenruil plannen. Neem contact met ons op voor meer informatie over het lenen van GuestPoints.

We zijn voortdurend aan het zoeken naar manieren om jullie uitwisselingen nog betaalbaarder te maken. Blijf op de hoogte van toekomstige updates!

Jullie willen graag advies krijgen over hoe jullie de beschrijving van je huis moeten aanpassen in coronatijden

We hebben gezorgd voor een gedetailleerd artikel met advies om jullie te helpen jullie huisbeschrijving aan te passen aan de huidige situatie. Daarin staat informatie die jullie kunnen toevoegen aan jullie profiel om toekomstige gasten een comfortabel en veilig gevoel te geven tijdens hun verblijf.

Jullie willen graag een platform hebben om met andere HomeExchange-leden in contact te staan

Het is belangrijk om een bron van informatie te hebben over wat er in andere regio's gebeurt en om met andere leden te kunnen praten en elkaar te kunnen helpen om deze tijd door te komen. Onze Facebookgroepen zijn een geweldige manier om informatie uit te wisselen, leuke gesprekken te voeren en reisherinneringen te delen. Als je nog geen lid bent van HomeExchange, sluit je dan hier aan. Als lid kan je je aansluiten bij onze groepen in het Engels, Spaans, of Frans.