2020 was een moeilijk jaar voor de toeristische sector. De pandemie heeft ons ertoe gebracht onze gewoontes te veranderen en andere prioriteiten te stellen en ons op ieder moment van het jaar aan te passen, maar het had ook iets "goeds": het heeft ons doen inzien wat er echt toe doet.

Bij HomeExchange zijn we ervan overtuigd dat huizenruil de beste manier van reizen is. De mogelijkheid om te genieten van een echt en volledig huis voor jou alleen, evenals het kleine aantal gasten in vergelijking met traditionele accommodatie, de mogelijkheid om buiten de gebaande paden te treden, en het vertrouwen en de communicatie tussen uitwisselingspartners zijn enkele van de redenen waarom huizenruil vandaag de dag de veiligste manier van reizen is.

Ontdek HomeExchange

We hebben ons aangepast aan de situatie met ons flexibel annuleringsbeleid en onze COVID-garanties, en we hebben er alles aan gedaan om onze leden in elke situatie te helpen. We hebben ook gewerkt aan het communiceren van richtlijnen en aanbevelingen om veilig te kunnen uitwisselen en ons product aan te passen aan jullie behoeften en voorkeuren. Als team willen we je graag de beste HomeExchange-ervaring bieden.

In 2021 is het ons doel om je te blijven helpen om met een gerust hart van je vakantie te genieten, mooie ontmoetingen en ervaringen te hebben, en er voor je te zijn wanneer je ons nodig hebt. We zullen een veilige manier van reizen nodig hebben en rust willen, en HomeExchange kan daarbij helpen.

2021 wordt een jaar vol uitdagingen maar ook vol geweldige mogelijkheden. We willen graag met jullie delen hoe ons team kijkt naar 2021!

"In 2021, zullen we in de richting gaan van een meer inspirerende, menselijke en gepersonaliseerde ervaring"

alt Virginie_Alice_HomeExchange, title Virginie_Alice_HomeExchange

"We hebben in 2020 geleerd hoe we nog wendbaarder en reactiever kunnen zijn in een veranderende situatie en hoe we onze leden steeds de juiste tools kunnen bieden om hun uitwisselingsplannen aan te passen en nieuwe plannen te maken. Als we die inspanningen voortzetten in 2021, zullen we in de richting gaan van een meer inspirerende, menselijke en gepersonaliseerde ervaring. Alle ingrediënten om de ervaring van onze leden onvergetelijk te maken." - Virginie, Productverantwoordelijke.
“2020 was een uitdagend jaar voor de hele reissector, en we hebben de prioriteiten van onze leden in kaart gebracht: lokaal en veilig reizen, met flexibele garanties! We zijn ervan overtuigd dat HomeExchange de beste manier is om te reizen, vooral in deze omstandigheden, en we zullen ons in 2021 richten op het blijven uitbouwen van de HomeExchange-community met leden die dezelfde waarden delen". - Alice, Hoofd Marketing.

"In 2021 zal ons belangrijkste doel zijn om deze directe en speciale band die we met onze leden"

alt Alicia_Jessica_HomeExchange, title Alicia_Jessica_HomeExchange

We hebben een heel bijzonder jaar achter de rug dankzij onze zeer geëngageerde en solidaire gemeenschap. In 2021 zal ons belangrijkste doel zijn om deze directe en speciale band die we met onze leden hebben te versterken door tijdens elke stap van hun reis met HomeExchange beschikbaar te zijn.- Alicia, Hoofd Ledenondersteuning
"2021 is voor het merk en het communicatieteam dé gelegenheid om het concept van HomeExchange verder te verspreiden via allerlei media (pers, TV, radio, sociale media, enz.) en het te positioneren als een referentie voor veilig en verantwoord toerisme, met sterke menselijke en gemeenschapswaarden. We blijven, ook via onze Facebook-groepen, op een transparante manier met onze leden communiceren, hen manieren bieden om met elkaar te communiceren, naar hen te luisteren, hand in hand met hen samen te werken om hun behoeften te kennen, te begrijpen en erop in te spelen". - Jessica, PR Manager.

We wensen jullie een fantastisch 2021! We blijven hard werken om je de beste huizenruil-ervaring te bieden. Als je twijfelt of hulp nodig hebt, helpen we je graag via contact@homeexchange.com.

Hou je goed!

Ontdek HomeExchange