Overal in Europa keren kinderen terug naar school na de zomervakantie en ook ons team is opnieuw met opgeladen batterijen aan het werk!

Reis met HomeExchange

Psst! Mocht je het gemist hebben, ons team heeft een aantal nieuwe functies/verbeteringen uitgewerkt die je hier kan vinden.

Hier zijn enkele grotere projecten die we binnenkort willen lanceren:

1. Een filter waarmee je bij het zoeken naar uitwisselingen de leeftijdsgroepen kan aangeven van de mensen die met je meereizen.

homeexchange-sept-updates

Zoals sommigen van jullie zich misschien herinneren, hebben we vorig jaar in onze FB-groepen gevraagd of een dergelijke functie nuttig voor jullie zou zijn. De resultaten van de enquêtes waren positief, dus hebben onze teams er de afgelopen maanden hard aan gewerkt!

Met deze filter kan je bij het zoeken naar een huizenruil aangeven hoeveel volwassenen, kinderen en baby's met je meereizen. De zoekresultaten tonen je dan huizen met bedden die overeenkomen met het aantal volwassenen, kinderen en baby's in je reisgezelschap.

“We kregen feedback van leden dat ze moeite hadden met het vinden van een geschikte uitwisseling omdat ze op zoek gingen naar een uitwisseling voor twee volwassenen en twee kinderen, maar in de zoekresultaten huizen vonden die bijvoorbeeld een tweepersoonsbed, een kinderbedje en een babybedje hadden. De reden waarom deze huizen in de zoekresultaten getoond worden, is omdat het systeem het babybedje telt als een bed voor één persoon (er wordt geen rekening gehouden met de grootte van die persoon), wat leidt tot "tijdverlies" bij het zoeken naar een huizenruil. Daarom hebben we nu deze filter ontwikkeld!”
- Nathalie, Productteam

Vroeger zou er bijvoorbeeld een huis met een tweepersoonsbed en een babybedje in de zoekresultaten verschijnen voor iemand die op zoek was naar een verblijf voor drie volwassenen. Met deze nieuwe filter zal dit huis enkel in de zoekresultaten verschijnen voor iemand die op zoek is naar accommodatie voor maximaal 2 volwassen met of zonder baby.


2. Beperkingen voor leden die hun huis niet voor meer dan 80% hebben voltooid

Dit is een test waaraan we aan het werken zijn!

We hebben besloten om een test te doen met een deel van onze gemeenschap, waarbij leden van wie hun huis niet voltooid is voor >80%, de foto's van de huizen van andere leden niet kunnen bekijken. Als ze het profiel van een huis openen en links of rechts klikken om meer foto's te bekijken, of als ze grotere foto's willen bekijken, zullen ze een pop-up zien waarin wordt uitgelegd dat ze hun huis voor >80% moeten voltooien om toegang te krijgen tot de foto’s. We doen dit om leden aan te moedigen hun profiel te vervolledigen en te doen inzien dat ook hun huis online moet staan en in aanmerking moet komen voor een huizenruil als zij zich willen engageren met de gemeenschap.

“We wilden graag een test uitvoeren om te zien of het de leden zou aanmoedigen om hun profiel aan te vullen en zo in aanmerking te komen voor een huizenruil. We weten uit onze gegevens dat de foto’s een van de eerste dingen zijn die leden bekijken wanneer ze toegang krijgen tot een profiel, dus we dachten dat dit de beste manier zou zijn om deze informatie te communiceren en hen te motiveren om hun eigen foto's toe te voegen en de gegevens van hun huis te vervolledigen. Bovendien weten we hoe frustrerend het kan zijn voor leden die op zoek zijn naar een uitwisseling om lege profielen tegen te komen zonder foto's of beschrijving, dus hopelijk zal deze actie de kwaliteit van de profielen op onze site verbeteren".
- Kate, Productteam

Maar voor alle duidelijkheid: dit is gewoon een test!


3. Enkele verbeteringen voor de apps

homeexchange-sept-updates

Velen van jullie hebben ons verteld dat het soms moeilijk is om in de app te zien of je profiel 100% volledig is. Daarom is ons team bezig met het optimaliseren van de ‘profiel’-sectie, zodat je gemakkelijk kan zien of er informatie ontbreekt. Deze verbetering is al doorgevoerd in de Android-app en komt er binnenkort ook voor de iOS-app.

"We streven er voortdurend naar om de app te verbeteren, waarbij we rekening houden met jullie feedback om zo een unieke gebruikerservaring te creëren die een aanvulling vormt op de ervaring op onze website".
- Mathieu, Android Developer

We zijn ook bezig met het optimaliseren van de kalender zodat deze beter zichtbaar is en jullie gemakkelijker jullie beschikbaarheid kunnen bijwerken.

En wat de zoekfunctie van de apps betreft, werken we eraan om het voor jullie gemakkelijker te maken om uitwisselingen te vinden met de locatiesuggesties wanneer jullie een zoekopdracht uitvoeren.


We zijn ook bezig met een functie die jullie de mogelijkheid biedt gepersonaliseerde verlanglijstjes aan te maken. We zullen jullie hierover in onze volgende update meer details kunnen geven! (We weten dat dit iets is waar velen van jullie al een tijdje op wachten!)

En dat is het voor de "grotere" projecten waar we momenteel aan werken. Ondertussen zet het team zich ook in om de veranderende reisbehoeften en -eisen beter te begrijpen om daarop te kunnen inspelen, zodat jullie je uitwisselingen en vakanties beter kunnen organiseren.

Dat is alles voor vandaag! We staan altijd open voor jullie suggesties en horen graag hoe we het platform kunnen verbeteren, dus aarzel niet om ze naar ons team voor ledenondersteuning te sturen via contact@homeexchange.com. En sluit je zeker aan bij onze Facebook-groepen, zodat je als eerste op de hoogte bent van updates op ons platform en je mening en ervaringen kan delen met de rest van de gemeenschap!

Reis met HomeExchange