Velen van jullie willen deze zomer het liefst lokaal reizen: of het nu gaat om een actieve of een ontspannende vakantie, het strand of de bergen, het is nooit te laat om de huizenruil van je dromen te vinden! Een van onze onderzoeken heeft uitgewezen dat 70 tot 80% van uitwisselingen die in de zomer plaatsvinden een maand voordien of zelfs de maand zelf georganiseerd worden. Je bent dus zeker nog niet te laat!

Ga op zoek naar je volgende uitwisseling !

Het is nu het perfecte moment om te beginnen met je zoektocht naar een huizenruil voor het einde van juli of augustus.

Er zijn veel kansen om te grijpen; je kunt twee weken op uitwisseling gaan, en deze op het allerlaatste moment plannen! Meer dan 40% van de lange uitwisselingen die in augustus plaatsvinden, worden pas vastgelegd in juli. Wij zijn er om je te helpen met je zoektocht, deze keer aan de hand van onze Facebookgroepen. Nog geen huizenruil gevonden voor deze zomer? Aan de slag! :)

Heb je geen zin in een lange reis en wil je er gewoon enkele dagen tussenuit?

Geen probleem, korte uitwisselingen en weekends zijn zeer populair bij onze leden die last-minute een huizenruil organiseren. Ze zijn goed voor bijna 40% van de uitwisselingen in juli en tot bijna 50% in augustus. Een kwart van de korte uitwisselingen die in juli en augustus worden georganiseerd worden doorgaans zelfs minder dan een week voor de start van de uitwisseling vastgelegd! Aarzel niet om te chatten en te praten met andere leden. Communicatie is het geheim van een succesvolle huizenruil. Hier is er nog een weetje dat Mélodie van ons Analyseteam met ons wil delen: op dit moment zijn er nog meer dan 700.000 overnachtingen beschikbaar in de huizen van onze leden in Frankrijk in juli en augustus. Er zullen dus vast wel enkele nachten beschikbaar zijn voor jou :)

Hier zijn enkele tips om je te helpen snel een huizenruil te vinden:

●       Kies je data en voer een gerichte zoekopdracht uit met behulp van de zoekfunctie

●       Stuur een persoonlijk berichtje naar de eigenaars van de huizen die je leuk vindt, ook al plan je slechts een kort verblijf

●       Ben je op zoek naar een wederzijdse huizenruil? Test dan onze functie omgekeerd zoeken uit om te zien wie er naar jouw huis wil komen

●       Aarzel niet om contact op te nemen met onze dienst Ledenondersteuning voor meer info of tips.

●       Het is een goed idee om op zoek te gaan naar een huizenruil in een minder toeristisch gebied en je zoekregio uit te breiden. Vaak kom je zo terecht op een plek waar je het het minst verwacht om het perfecte verblijf te vinden, maar waar je de tijd van je leven zal hebben! We hebben enkele artikels opgesteld om je inspiratie te geven voor je volgende uitwisselingen.

Laat je inspireren !