Hoewel er dit jaar onverwachte gebeurtenissen hebben plaatsgevonden, waarbij sommige van onze reisplannen in het water zijn gevallen, zijn velen van ons er toch in geslaagd om veilig en dicht bij huis op huizenruil te gaan en mooie momenten te delen met andere HomeExchange-leden.

Reis met HomeExchange

Nu het vakantieseizoen ten einde loopt, willen we met jullie enkele cijfers delen over de maanden juli en augustus.

Je vakantie met HomeExchange

Meer dan 107.000 van jullie hebben deze zomer met HomeExchange gereisd
Er hebben 1.372.900 overnachtingen plaatsgevonden
67.028 van jullie hebben jullie huis opengesteld gedurende deze twee maanden
Meer dan 70% van zij die op huizenruil gegaan zijn, deden dat in eigen land
6 medische hulpverleners zijn gehuisvest dankzij jullie vrijgevigheid

Ons team voor ledenondersteuning

Ons team voor ledenondersteuning heeft meer dan 38.000 van jullie vragen beantwoord
Ze hebben jullie ook geholpen met meer dan 800 “plan B's” voor jullie vakantie!


En we mogen ook de prachtige verhalen niet vergeten die jullie met ons hebben gedeeld!

Jules_HomeExchange_family_summer-

“We gaan al sinds 2007 op huizenruil en we hebben nog steeds elke keer heel veel plezier. Jaarlijks doen we tussen de één en vijf uitwisselingen. Dit jaar was een beetje uniek, uitzonderlijk en moeilijk, maar na een annulering vanwege Covid kregen we de kans om op het laatste moment verwelkomd te worden door een leuk stel voor een uitwisseling in Aude, Frankrijk met GuestPoints. We waren heel erg vereerd dat ze ons gekozen hebben, want dit is hun allereerste ruil met hun charmante vakantiehuis dat al 25 jaar in de familie is zonder ooit verhuurd te zijn geweest! HomeExchange - zoveel meer dan een gewone vakantie!”
- Julie, 27 uitwisselingen

Brigitte_HomeExchange_summer

“Een paar foto's van onze aangename wandeling vandaag in de "Gorges de l'Areuse" in Zwitserland waar we verblijven in het huis van Linda en Mark bij het meer van Neuchâtel. Weer een heel succesvolle uitwisseling dankzij HE! Nog een week vakantie voordat ik terug naar "school" ga...”
- Brigitte, 29 uitwisselingen

Gema_HomeExchange_Summer

“Tijdens onze uitwisseling leek de tijd wel stil te staan. Het was een week van batterijen opladen en zonsondergangen bewonderen aan de Middellandse Zee, slapen met het geluid van de golven, genieten van momenten met het gezin, een beetje lezen, een ijsje eten in een bar, zwemmen in een rivier, kastelen bezoeken, de kinderen knuffelen, rollende golven, Valenciaanse paella...
We vonden het heerlijk in Monfocar! Het is een zeer rustig dorp, met weinig mensen en lokaal toerisme, zonder veel drukte. Precies wat we nodig hadden dit jaar! Heel erg bedankt aan Santi en Gema. Een geweldige familie en een prachtig huis (en een fantastisch uitzicht vanaf het terras). 100% aan te raden.”
- Gema, 13 uitwisselingen

Al de mooie herinneringen van voorbije uitwisselingen zullen ons helpen om vol nieuwe energie onze dagelijkse routines terug op te pakken!

Onze gemeenschap en het HomeExchange-team blijven voor jullie klaarstaan bij het organiseren van jullie uitwisselingen.
Blijf mooie plekjes ontdekken in de buurt en plan een aantal lange weekenden voor de rest van het jaar! Jullie kunnen nog steeds de uitwisselingen met volledige gemoedsrust plannen, want ons flexibele annuleringsbeleid blijft van kracht en ons team is er om je te helpen met onze garanties.

Bedankt voor jullie vertrouwen in ons - het team en de gemeenschap - en om tijdens deze wereldwijde pandemie op een respectvolle en veilige manier te reizen.

Wil je in contact komen met andere HomeExchange-leden? Word dan lid van onze Facebook-groepen en deel je uitwisselingsverhalen met de rest van onze gemeenschap!
Word lid van de HomeExchange-gemeenschap