Deel je dagelijkse leven in je woonplaats met onze gemeenschap via de Instagram-stories!

Ik wil meedoen!

In deze periode waarin reizen moeilijk is, hebben velen van ons het gevoel gemist om op een andere plaats te zijn, voor het eerst nieuwe dingen te ervaren en te zien, en zich te kunnen onderdompelen in een andere cultuur en een ander leven.

Dus dachten we... hoe kunnen we onze leden het best helpen om als het ware het leven in een ander deel van de wereld te ervaren?

We kondigen met veel plezier #LiveMyLife aan!

Neem de gemeenschap een paar dagen mee op ontdekking in jouw deel van de wereld!

Wat zouden we graag zien?

Je mag een paar dagen lang onze Instagram stories overnemen en delen wat de normale, alledaagse dingen zijn die je doet en waar je naartoe gaat, zodat wij kunnen zien hoe het leven waar jij woont eruit ziet. We willen het echte leven zien, niets buitengewoons! Je kan ons bijvoorbeeld meenemen naar de plaatselijke markt waar je elke week je boodschappen doet of naar dat kleine parkje in de buurt waar je je hond uitlaat, enz. Dit kan een geweldige kans zijn om je regio en het lokale leven en de cultuur te promoten!

Hoe kan je meedoen?

Wil je graag je dagelijkse leven met de gemeenschap delen? Maak je Instagram-account openbaar en vertel ons hier meer over jou.

Omdat we een internationale gemeenschap hebben, vragen we om alle verhalen in het Engels te posten, maar als er interessante woorden zijn die onze leden zouden moeten kennen voordat ze de plaats bezoeken waar je woont, aarzel dan niet om ze te delen met hun betekenis 😉

We nemen daarna contact met je op om data af te spreken en dan kan je onze Instagram-stories een paar dagen overnemen! Gun de HomeExchange-gemeenschap een kijkje in jouw dagelijkse leven!

Ik wil meedoen!