Het concept reizen is dit jaar veel veranderd en zal in de nabije toekomst blijven veranderen en evolueren. Maar onze leden plannen nog steeds vakanties voor de rest van het jaar, waarbij ze met de nodige voorzichtigheid lokale bestemmingen verkennen. Sommige leden werken vanop afstand vanuit een ander deel van het land om eens van omgeving te veranderen!

Met de COVID-19-garanties van HomeExchange kan je met een gerust hart reisplannen maken, want we staan voor je klaar als je uitwisseling vanwege de pandemie wordt geannuleerd. Nu onze leden stilaan weer veilig beginnen te reizen, komen er dagelijks duizenden beschikbare huizen bij voor een huizenruil. Heb je hulp nodig bij het vinden van een huizenruil? Vele leden vinden uitwisselingspartners via onze Facebook-groepen. We hebben een groep voor niet-leden en groepen voor leden in het Engels, Spaans, en Frans. Deze groepen zijn een fantastische manier om reizigers te vinden die aan jullie behoeften voldoen!

Maak kennis met 7 HomeExchange-leden die erin geslaagd zijn om hun vakanties te plannen voor de rest van het jaar. Ze delen hun ervaringen en tips om veilig te reizen tijdens een wereldwijde pandemie.

ontmoet-home-exchange-leden

Word gratis lid van HomeExchange

Maak kennis met DeeDee: Als je op reis gaat, is 'huizenruil de veiligste optie'

ontmoet-home-exchange-leden

DeeDee gaat al twee jaar met haar gezin op huizenruil, en COVID-19 houdt haar niet tegen - maar ze zal wel extra voorzorgsmaatregelen nemen tijdens haar twee uitwisselingen in oktober. “Als je op reis gaat, is huizenruil de veiligste optie,” zegt ze.

DeeDee woont in de bergen in Virginia en verblijft op vakantie graag in de buurt van het strand om eens van omgeving te veranderen. Deze herfst gaat ze op huizenruil naar St. Michaels, Maryland en Myrtle Beach, South Carolina. Ze heeft bestemmingen uitgezocht waar ze in één dag naartoe kan rijden en is van plan om de hele tijd een veilige afstand te bewaren en met niemand in contact te komen, behalve als ze naar de kruidenierswinkel moet gaan voor essentiële spullen. DeeDee en haar echtgenoot zullen dicht bij de zee verblijven en hun fietsen meenemen, zodat ze kunnen genieten van tijd in de natuur ver weg van de drukte.

"Dit is een geweldige kans om plaatsen om je heen te verkennen die je normaal gesproken niet zou bezoeken," zei ze. "Neem de tijd om op de kaart te kijken naar bestemmingen dichtbij waar je normaal gezien niet naartoe zou gaan. Het is leuk om te ontdekken wat er in de buurt te zien valt."

ontmoet-home-exchange-leden

Maak kennis met Kathleen: Reizen naar huizen in landelijke gebieden omgeven door natuur

ontmoet-home-exchange-leden

Deze herfst zullen Kathleen en haar man uit Maine naar een huis in Prospect Harbor, Maine reizen. “We zijn extreem voorzichtig geweest," vertelt Kathleen. "In feite hebben we de meeste uitwisselingsverzoeken die we hebben gekregen, afgewezen, omdat we niet met andere mensen in contact wilden komen. We gaan naar een zeer landelijk deel van Maine, waar het gemakkelijk is om een veilige afstand te bewaren."

Kathleen gaat al 10 jaar op huizenruil in de Verenigde Staten en Europa en zegt dat ze "eerlijk gezegd nog nooit een slechte ervaring heeft gehad...het is de beste manier om te reizen."

Kathleen kijkt ernaar uit om deze herfst een roadtrip te maken door de Nationale Parken op weg naar haar huizenruil in North Carolina. Ze is “heel kieskeurig" over waar ze sinds COVID-19 op vakantie gaat, maar heeft altijd landelijke huizen kunnen vinden omringd door natuur.

"We zullen waarschijnlijk niemand zien terwijl we daar zijn," zegt Kathleen over hun aanstaande reis naar Maine. “We zijn deze periode niet vaak in contact gekomen met mensen en HomeExchange heeft ons een manier geboden om huizen te vinden waar het gemakkelijk is om een veilige sociale afstand te bewaren."

ontmoet-home-exchange-leden

Maak kennis met Martha: 'We hebben een eigen plekje voor ons gezin' als we op huizenruil gaan

Martha, een HomeExchange-lid in New York, heeft een uitwisseling gepland voor de herfst en is ook op zoek naar uitwisselingen rond de feestdagen met haar man en zoon. Het gezin is samen al op meer dan 30 uitwisselingen geweest, en Martha's zoon schreef zelfs een essay voor zijn toelatingsexamen over reizen met HomeExchange!

Tijdens COVID-19 "reis ik het liefst met HomeExchange omdat ik op die manier met individuen, in plaats van met bedrijven, te maken heb", zegt Martha. "Tegen de tijd dat we op een huizenruilbestemming aankomen, zal ik een aantal keren met het gastgezin hebben gecommuniceerd, en hen een beetje beter leren kennen hebben."

Huizenruil is voor Martha's familie de beste manier geweest om tijdens een pandemie te reizen, ook al kunnen ze niet naar andere landen reizen. Ze hebben veel plekken gevonden om te ontdekken in de Verenigde Staten. “Ons gezin heeft zijn eigen ruimte, en we hoeven ons geen zorgen te maken over anderen die al dan niet de juiste voorzorgsmaatregelen nemen," vertelt Martha.

Maak kennis met Tracy: Op huizenruil in lokale bestemmingen aan het strand

ontmoet-home-exchange-leden

Tracey is de afgelopen maanden verschillende keren op huizenruil geweest in haar thuisland Australië. Ze zoekt naar locaties aan het strand, zodat ze uitzicht heeft op natuurschoon zonder dat ze het huis hoeft te verlaten!

"We kiezen woningen die goed schoongemaakt zijn en we wassen onze handen vaak," als we reizen tijdens deze wereldwijde pandemie, vertelt Tracey. Ze zoekt ook naar uitwisselingen die niet in COVID-19 hotspots liggen en waar ze het grootste deel van de vakantie in de natuur kan doorbrengen. "We blijven verzoeken versturen voor uitwisselingen in gebieden waar onze regering reizen toestaat en semi-lokale reizen," vertelt ze.HomeExchange heeft een lijstje gemaakt met schoonmaaktips uit officiële bronnen om jullie te helpen jullie huizenruil veilig voor te bereiden. Bovendien werken we samen met GoCleanCo voor verdere aanbevelingen over het doeltreffend schoonmaken van jullie huis om een veilige huizenruil te garanderen.

ontmoet-home-exchange-leden

Maak kennis met Trenke: Voorzichtig reizen met haar kinderen

"Sommige mensen vinden dat je niet moet reizen in deze tijden van COVID, maar ik zie niet in waarom niet, als je naar plaatsen reist waar de situatie hetzelfde is als in je eigen land en waar geen beperkingen zijn," deelt Trenke, een Nederlands HomeExchange-lid. Trenke is van plan om in oktober naar Wageningen te gaan en gaat in december met haar familie naar Duitsland.

“Als we op vakantie gaan, gaan we met onze eigen auto,” legt ze uit. “Zo komen we nauwelijks met iemand in contact. En op vakantie is onze hoofdactiviteit wandelen in de natuur. We gaan niet uit eten en bezoeken geen plaatsen waar er veel mensen zijn.”

Om lokaal reizen te stimuleren, heeft HomeExchange een interactieve wereldkaart gemaakt met tips van locals over plekjes om te eten en drinken, natuur en minder bekende regio's of bezienswaardigheden. Als je lokaal reist zoals Trenke en haar gezin, bekijk dan deze kaart en ontdek verborgen, niet-toeristische plekjes overal ter wereld.

Trenke, haar man en haar drie tieners kijken ernaar uit om te gaan wandelen en nieuwe plekken te ontdekken, terwijl ze strikt de veiligheidsmaatregelen opvolgen. "Wees niet bang om te reizen in je eigen land of in landen waar de situatie hetzelfde is als in je eigen land,” zegt ze.

Maak kennis met Ligia: 'Ik vertrouw reizen met HomeExchange' tijdens een wereldwijde pandemie

ontmoet-home-exchange-leden

Ligia heeft al 21 uitwisselingen gedaan, waarbij ze reizigers ontvangt in haar huis in Mexico. Deze herfst heeft Ligia uitwisselingen gepland in Flagstaff, Arizona en Los Cabos, Mexico in een luxueus penthouse. Ze zal zich niet te ver van huis wagen, maar is enthousiast om te blijven reizen en tegelijkertijd geld te besparen en zich veilig te voelen.

"Ik vertrouw reizen met HomeExchange omdat het me de vrijheid geeft om eender welke plaats in de wereld te kiezen en me veilig te voelen," legt ze uit. “Het is een heel professioneel platform dat al jarenlang bekend staat om de betrouwbaarheid.”

Maak kennis met Daniela: Het was 'geweldig om te reizen met zo weinig mensen in de buurt' tijdens COVID-19

Na een maandenlange lockdown moest Daniela gewoon het huis uit. "Ik kon het echt niet verdragen om dit jaar helemaal niet te reizen," zegt ons lid uit Edinburgh, Schotland.

Daniela verbleef in juli in Engeland en zal de komende maanden in Griekenland reizen. Daar is ze van plan om te ontspannen, veel foto's te nemen en haar reisblog aan de praat te krijgen.

"Ik vertrouw HomeExchange omdat het naar mijn gevoel niet verschilt van andere accommodatie," zegt Daniela. "De huizen zijn even schoon en veilig als eender welk hotel... Tot nu toe is alles altijd goed gegaan en het is eigenlijk geweldig om met weinig mensen te reizen en we genieten volop van onze uitstapjes.”

Reis met HomeExchange