Het is bijna twee jaar geleden dat we de GuestToGuest- en de voormalige HomeExchange-gemeenschappen samenvoegden tot de nieuwe HomeExchange-gemeenschap. We wilden dan ook even de tijd nemen om terug te kijken op de afgelopen 24 maanden en onze visie voor de komende jaren met jullie delen. We hopen dat jullie ons vergezellen op deze geweldige reis.

De komende jaren...

Willen we jullie blijven helpen om te genieten van zorgeloze vakanties

Zoals velen van jullie weten, stelt het jaarlijkse lidmaatschapsgeld ons in staat om jullie onze garanties te bieden. Bovendien is ons ledenondersteuningsteam er om jullie te begeleiden tijdens het organiseren van een huizenruil, zodat jullie kunnen genieten van een zorgeloze ervaring, als gastgezin en als gast. We weten dat er onverwachte situaties kunnen opduiken en daarom willen we jullie deze garanties blijven bieden.

In 2021 slaagde ons team er in 97,19% van de annuleringen door gastgezinnen in om een alternatieve huizenruil te vinden voor het HomeExchange-lid. En in de overige 2,81% van de gevallen, waarin wij geen alternatieve uitwisseling konden vinden, boden wij een terugbetaling van de kosten van de geboekte accommodatie aan.

Ontdek al onze garanties hier.

Willen we de gemeenschap doen groeien

Sinds 2020 zijn er meer dan 135.590 woningprofielen gecreëerd die nu voor 80% of meer zijn voltooid (online vermelde woningen).

De afgelopen paar jaar hebben we ons gericht op het doen groeien van de gemeenschap via de media en door marketinginspanningen, voornamelijk op sociale media, maar we hebben gemerkt dat bewustmakingscampagnes via andere kanalen (bijvoorbeeld op tv) het meest helpen om het concept en de waarden van huizenruil meer bekendheid te geven.

We zijn ervan overtuigd dat het nu het ideale moment is om onze visie beter bekend te maken, vooral omdat steeds meer mensen op zoek zijn naar meer verantwoorde manieren van leven en reizen en huizenruil is de perfecte manier om dit te doen. Door de gemeenschap te doen groeien zullen er voor iedereen meer opties en mogelijkheden zijn om op huizenruil te gaan. Het aantal in 2019 afgeronde uitwisselingen is met meer dan 50% gestegen ten opzichte van 2018. Daarom gaan we meer investeren in campagnes om dit fantastische concept met een breder publiek te delen.

Tegelijkertijd zal ons productteam zich bezighouden met het vereenvoudigen en herwerken van het aanmeldings- en integratieproces voor nieuwe leden, zodat zij moeiteloos lid kunnen worden van de gemeenschap en kunnen beginnen te genieten van deze manier van reizen.

Willen we ons team blijven uitbreiden om onze website, apps en diensten te verbeteren

Er werken momenteel 66 mensen bij HomeExchange in 8 verschillende teams. In totaal bestaat ons team uit 12 verschillende nationaliteiten, verspreid over de drie hoofdkantoren in Frankrijk, Kroatië en de VS (met enkele teamleden die op afstand werken in andere delen van de wereld). Het team bestaat voor 70% uit vrouwen. Nu je een idee hebt van de samenstelling van het team, wilden we van de gelegenheid gebruik maken om jullie te vertellen wat elk team doet.

Productteam

Hun hoofddoel is om jullie te helpen een huizenruil te vinden. De belangrijkste prestatie-index is ons succespercentage, dat we in de afgelopen drie jaar met een factor vijf hebben verhoogd. Ons productteam, dat momenteel uit 5 personen bestaat, houdt zich bezig met het ontwerpen van de werking van de website en het toevoegen van nieuwe functies. Hun job is ervoor zorgen dat de site (en de apps) voor de gebruikers zo naadloos en efficiënt mogelijk werkt.

Ontwikkelingsteam

Ons ontwikkelingsteam van 13 mensen zorgt ervoor dat de ontwerpen van het productteam geïmplementeerd worden in de site en op de apps. Zij zijn verantwoordelijk voor alle codering die nodig is om ervoor te zorgen dat de data op de juiste manier worden behandeld en dat de dingen verschijnen zoals ze moeten verschijnen. Een deel van ons ontwikkelingsteam werkt ook met data om ervoor te zorgen dat de zoekmachine goed werkt en resultaten toont die zo relevant mogelijk zijn.

Het ontwikkelings- en productteam zijn samen verantwoordelijk voor het creëren, onderhouden en verbeteren van de HomeExchange-website en -apps die jullie gebruiken.

We vonden onlangs een heel oude video van de site terug van een paar jaar geleden die ons heel erg deed lachen, dus we wilden hem ook met jullie delen. Het helpt echt om alles wat we tot nu toe bereikt hebben in perspectief te zien. (De HomeExchange-site van nu is een resultaat van verbeteringen aan de oude GuestToGuest-site, gebaseerd op de vroegere HomeExchange-website 😊).

Ledenondersteuning

Ons team voor ledenondersteuning bestaat uit 20 mensen verspreid over Frankrijk, de VS en Kroatië, die in totaal 8 talen spreken - Engels, Frans, Spaans, Italiaans, Portugees, Nederlands, Duits en Kroatisch. Zij zijn diegenen die je helpen als je problemen of vragen hebt. Of het nu is om advies te geven over het organiseren van je eerste uitwisseling, je te tonen hoe je de site best kan gebruiken, je te helpen als er iets misgaat met je geplande huizenruil, of iets anders, ze staan altijd voor je klaar om je zo goed mogelijk te helpen.

Marketing

Het doel van ons marketingteam van 13 mensen is om de gemeenschap en de activiteit te doen groeien. Zij werken aan promotiecampagnes om huizenruil bekender te maken via partnerschappen, advertenties, en meer. Zij verzorgen ook de communicatie binnen de gemeenschap om ervoor te zorgen dat de juiste boodschap en informatie op het juiste moment met jullie, onze leden, wordt gedeeld. Bovendien voorzien ze acties die het gemakkelijker maken voor jullie om uitwisselingen te vinden, met herinneringen om je agenda's bij te werken of je voorkeursbestemmingen bij te werken, soms met behulp van relevante aanbiedingen.

Brandcomm

Ons brandcomm-team bestaat uit 10 mensen en houdt zich bezig met de merkcommunicatie. Hun doel is om het concept van huizenruil en ons merk bekender te maken. Dit doen ze door interessante informatie, verhalen en gegevens te verzamelen en te delen met journalisten, wat ons zichtbaarheid geeft op verschillende mediakanalen. Bovendien proberen ze het gemeenschapsgevoel te bevorderen en relevant nieuws tijdig met jullie te delen, via sociale media of onze maandelijkse nieuwsbrieven. Een deel van het team houdt zich ook bezig met het verbeteren van het educatieve aspect van HomeExchange, zodat de gemeenschap met gemak uitwisselingen kan blijven organiseren..

En nu enkele teams waar je minder over hoort, maar die net zo cruciaal zijn voor het functioneren van HomeExchange.

HR

Ons HR-team bestaat uit twee mensen (hallo Elisa en Alexandra!), en zij zijn degenen die zorgen voor het administratieve deel van HomeExchange. Naast hun dagelijkse taken, zoals het opstellen van de loonlijst, hun grote betrokkenheid bij het aanwervingsproces en de ontwikkeling van de werknemers, dragen ze ook heel goed zorg voor het team en motiveren ze ons.

Analysis

Anaïs is momenteel de enige in het analyse team, en houdt alle gegevens en cijfers over HomeExchange in de gaten. Zij is degene die bijhoudt en analyseert hoeveel uitwisselingen er vorige maand hebben plaatsgevonden, hoeveel nieuwe woningen er zijn gecreëerd, waarom er een groot verschil kan zijn met het voorgaande jaar en wat we voor de toekomst kunnen voorspellen. Het is een zeer belangrijke functie die ons helpt te begrijpen hoe het bedrijf ervoor staat en of er specifieke maatregelen moeten worden genomen als reactie op een situatie.

Finance

Ons financieel team bestaat uit twee mensen, Guillaume en Tony, en zij zijn verantwoordelijk voor... je raadt het al, de financiën van het bedrijf. Zij zijn degenen die de balansen, financiële overzichten, kasstroomoverzichten, de dagelijkse administratie en rapportage opstellen.


We weten dat niets perfect is, maar ons kleine maar geweldige team doet zijn uiterste best om HomeExchange steeds beter te maken. We kijken ernaar uit om het team te laten groeien, zodat we in de toekomst nog meer kunnen bereiken voor de gemeenschap en het platform.

JULLIE zijn de grootste, meest actieve huizenruilgemeenschap, en het is dankzij jullie gastvrijheid en vrijgevigheid bij het openstellen van jullie huizen en het verwelkomen van gasten dat de hele gemeenschap in staat is om verschillende hoeken van de wereld te ontdekken. Of je nu je lidmaatschap verlengt, uitwisselingen organiseert, deelneemt aan gesprekken in onze Facebook-groepen of met je vrienden praat over HomeExchange en je reiservaringen, we waarderen het enorm dat je deel uitmaakt van onze gemeenschap en kunnen niet wachten om deze samen met jou verder te laten groeien.