Naar een menselijker, authentieker en meer verantwoord toerisme

De HomeExchange-gemeenschap heeft nu meer dan 100.000 actieve en betrokken leden in 133 landen. Meer dan 100.000 van jullie hebben gekozen voor huizenruil als een manier om op een andere, menselijkere en authentiekere manier op vakantie te gaan. De gemeenschap is aan het groeien en zo ook deze manier van reizen: gemiddeld wordt er om de 2 minuten een huizenruil vastgelegd op HomeExchange.

Log in op HomeExchange

Met het jaarlijkse lidmaatschap maak je deel uit van de HomeExchange-gemeenschap - een gemeenschap verenigd door sterke waarden zoals gastvrijheid, solidariteit en respect, die de basis vormen van elke huizenruil. En het is dankzij jullie, onze leden, dat we trots kunnen zijn op de groei die we hebben doorgemaakt.

We streven ernaar deze waarden door te geven aan al onze nieuwe leden, zodat we kunnen blijven groeien en jullie meer mogelijkheden en kansen kunnen bieden, en tegelijkertijd het vertrouwen dat binnen de gemeenschap bestaat kunnen behouden. Met dit in gedachten hebben we onze visie op de toekomst van HomeExchange uitgewerkt.

Ontdek onze verschillende doelstellingen en de maatregelen die wij hebben genomen om onze leden centraal te stellen.


De kwaliteit van onze HomeExchange-site blijven verbeteren zodat ruilen voor iedereen gemakkelijker wordt.

Alleen geschikte woningen op de site

Vorig jaar hebben we de ongeschikte woningen offline gezet om het voor jullie gemakkelijker te maken uitwisselingen te vinden. Dit betekent dat de 403.522 woningen die voor minder dan 80% voltooid waren, offline zijn gehaald en dus niet meer in de zoekresultaten verschijnen. Op deze manier worden alleen geschikte woningen weergegeven in je zoekresultaten en hopelijk is je zoekervaring daardoor gemakkelijker!

Alleen actieve accounts op de website - binnenkort

We hebben ook besloten om binnenkort de accounts te verwijderen van mensen die meer dan 2 jaar inactief waren. Ook dit we wij doen om jullie ervaring met het zoeken naar een ruil beter te maken en te voorkomen dat jullie ergens je zinnen op zetten en dan nooit een antwoord krijgen. Dit zal ook voor meer dynamiek in de gemeenschap zorgen aangezien we alleen geëngageerde actieve mensen houden, of ze nu al lid zijn of binnenkort lid worden!

Ga op zoek naar je volgende uitwisseling

Onze trouwe leden blijven waarderen die ons door de jaren heen hebben vergezeld.

Zoals je misschien weet, bedanken we bij HomeExchange onze leden voor hun loyaliteit met een kleine korting en een aantal GuestPoints wanneer ze hun lidmaatschap vernieuwen. We wilden echter nog een stap verder gaan, en zijn daarom enthousiast om deze volgende functie met jullie te delen!

De nieuwe loyaliteitsbadge

our-vision-for-the-future-at-HomeExchange

Als lid van HomeExchange ontvang je nu een badge vanaf je eerste jaar lidmaatschap. En met elk jaar dat je je lidmaatschap vernieuwt voor de vervaldatum en een meer ervaren HomeExchanger wordt, evolueert je badge met je mee, naargelang het aantal jaren dat je lid bent. Deze badge zal zichtbaar zijn in de zoekresultaten en op je profiel, zodat je trots kan laten zien dat je lid bent van de HomeExchange-gemeenschap. Controleer hier of de automatische vernieuwingsfunctie is geactiveerd zodat je je badge niet kwijtspeelt!

Lees hier meer over de badge.

Ontdek je badge

Nieuwe leden verwelkomen en bedanken die samen met ons de toekomst van het reizen veranderen.

Als niet-lid op HomeExchange heb je verschillende beperkingen met betrekking tot wat je kan doen op de site. We wilden nieuwe leden die zich bij ons aansluiten door het jaarlijkse lidmaatschap te nemen bedanken door deze beperkingen op te heffen en zo meer uitwisselingsmogelijkheden te bieden.

Onbeperkt aantal verzoeken ontgrendelen - binnenkort

our-vision-for-the-future-at-HomeExchange

Als lid van HomeExchange kan je een onbeperkt aantal aanvragen versturen wanneer je maar wilt, in tegenstelling tot de beperkte 5 aanvragen per dag die je kan versturen als je geen lid bent. Deze vrijheid biedt je natuurlijk meer kansen om een ruil te vinden!

Beoordelingen ontgrendelen

En als lid krijg je ook de commentaren op de profielen van de leden te zien die anders niet zichtbaar voor je zijn. Beoordelingen zijn een zeer waardevolle manier om het vertrouwen binnen de gemeenschap te vergroten en nieuwkomers te helpen de waarden en beste praktijken van huizenruil beter te begrijpen.

Word lid

Natuurlijk zijn er nog vele andere nieuwe functies waar we tegelijkertijd aan werken, zoals het toepassen van nieuwe functies, geautomatiseerde verificatie van alle nieuwe leden, huismodificaties en meer! Het HomeExchange-team is heel enthousiast over deze visie die we samen hebben bedacht en kan niet wachten om er verder aan te werken en binnenkort meer informatie met jullie te delen.

Log in op HomeExchange