We leven in een moeilijke tijd en kunnen niet zoveel reizen als we zouden willen. Onze reisplannen kunnen op elk moment veranderen, maar we blijven dromen en plannen maken voor onze volgende vakanties. We kunnen onze reislust niet bedwingen - reizen is een belangrijk onderdeel van ons leven en iets wat we heel erg missen tijdens de COVID-19-pandemie!

HomeExchange-leden zijn gepassioneerde reizigers die dolgraag de wereld verkennen terwijl ze op een plek verblijven waar ze zich thuisvoelen en leven als een local. Daarom hebben we onze leden in onze Facebook-groepen gevraagd wat zij thuis doen om hun reislust te prikkelen en ze hebben verschillende tips met ons gedeeld.

Word lid van de HomeExchange-gemeenschap

Enkele van deze tips: exotische maaltijden bereiden om thuis te genieten van de wereldkeuken, reisboeken lezen om hun volgende uitstapjes voor te bereiden, aanduiden op hun kraskaarten waar ze in het verleden naartoe zijn gereisd, en nog veel meer.

Reizen is nu misschien moeilijk, maar HomeExchange-leden doen altijd hun best om hun reislust op te wekken!

We moedigen je aan om enkele van deze tips thuis uit te proberen. Ze zullen je doen lachen en misschien wat inspiratie geven voor je volgende huizenruil.

De beste tips om thuis je reislust te prikkelen met HomeExchange

Alt Blijf-dromen-van-je-favoriete-bestemmingen-1, title Blijf-dromen-van-je-favoriete-bestemmingen-1

Tip 1: Blijf dromen van je favoriete bestemmingen!

Benodigdheden: Een wasmachine

Het is een goed moment om je favoriete bestemmingen bij te werken en bestemmingen toe te voegen waar je graag naartoe zou reizen in de toekomst. Misschien kan je met kerst genieten van dat uitje dat je zo hard verdient, of brengt 2021 nieuwe kansen met zich mee.

Werk je favoriete bestemmingen bij

Tip 2: Blijf actief

Alt Blijf-actief, title Blijf-actief

Benodigdheden: Je tuin

Blijf bewegen en geniet zoveel mogelijk van de buitenlucht en je tuin!

Zou je graag op huizenruil gaan naar een huis met een tuin? Je kan de huizen die je het leukst vindt toevoegen aan je favorieten zodat je een melding ontvangt via e-mail als een van deze huizen hun beschikbaarheid bijwerkt.

Werk je favorieten bij

Tip 3: Geniet van een dag aan het strand

Alt Geniet-van-een-dag-aan-het-strand, title Geniet-van-een-dag-aan-het-strand

Benodigdheden: Een bikini, een lekker drankje, een zonnebril

Mis je je laatste huizenruil bij het strand? Geniet van een relaxt dagje, ook al komt de winter eraan! Laten we blijven dromen en beginnen zoeken naar een volgende huizenruil. Als er iets misgaat, staat HomeExchange voor jullie klaar met onze garanties, ons flexibel annuleringsbeleid en ons team voor ledenondersteuning. Zo kan je je uitwisselingen zorgeloos plannen.

Ontdek onze COVID-19-garanties

Tip 4: Geniet van een heerlijk bad

Alt Geniet-van-een-heerlijk-bad, title Geniet-van-een-heerlijk-bad

Benodigdheden: Een bad en een goed boek

Aarzel niet om op onze website te blijven zoeken naar huizen waar je in de toekomst graag zou verblijven. In de zoekopties kan je filters gebruiken om je te helpen huizen te vinden waarmee je graag zou willen ruilen. Wist je dat we zelfs een jacuzzi-filter hebben?

Ontdek de zoekfilters

Tip 5: Blijf je geografische kennis oefenen

Alt Blijf-je-geografische-kennis-oefenen, title Blijf-je-geografische-kennis-oefenen

Benodigdheden: Een wereldkaart

Maak een mooie wereldkaart met alle bestemmingen die je tot nu toe hebt bezocht! Je gezin zal met plezier de bestemmingen wegkrassen of de spelden aanbrengen op de juiste plaats.

Als je van kaarten houdt, vergeet dan niet dat je de wereld kan blijven verkennen via onze zoekkaart. Versleep de kaart, zoom in of zoom uit, en klik op "resultaten bijwerken" om de woningen te vinden die aan jouw zoekcriteria voldoen.

Haal inspiratie uit onze kaart

Tip 6: Proef de verschillende smaken van de wereld

Alt Proef-de-verschillende-smaken-van-de-wereld-1, title Proef-de-verschillende-smaken-van-de-wereld-1

Benodigdheden: Bloem, tomaten en een fles wijn.

Je kan vanuit je keuken reizen en thuis nieuwe recepten uit de hele wereld uitproberen! Verse pasta? Een lekkere goulash? Of een bord paella?

Zou je graag meer traditionele recepten uit verschillende delen van de wereld leren kennen? Vraag het aan de andere HomeExchange-leden via onze Facebook-groepen. Je kan HomeExchange-ervaringen uitwisselen, vragen stellen en inspiratie opdoen.

Praat met andere HomeExchange-leden

Tip 7: Bekijk je huis uit een ander perspectief

Alt Bekijk-je-huis-uit-een-ander-perspectief, title Bekijk-je-huis-uit-een-ander-perspectief

Benodigdheden: Je verbeelding

Kinderen zijn net zo dol op huizenruil als volwassenen - ze ontdekken nieuwe manieren van leven en ander speelgoed, maken vriendjes en verkennen de wereld. En ze leren de ware betekenis van delen.

Probeer eens de nieuwe gastenfilters uit op onze website. Met deze filter kan je aangeven hoeveel volwassenen, kinderen of baby's met je meereizen. Je zoekresultaten zullen nauwkeuriger zijn en beter afgestemd zijn op je behoeften.

Ontdek de gastenfilter

Tip 8: Zorg ervoor dat je reiskoffer altijd klaarstaat

Alt Zorg-ervoor-dat-je-reiskoffer-altijd-klaarstaat, title Zorg-ervoor-dat-je-reiskoffer-altijd-klaarstaat

Benodigdheden: Een reiskoffer, je kat

Met HomeExchange ontvang je soms verrassend leuke uitwisselingsverzoeken. Als je momenteel verkiest om lokaal te reizen, werk dan je favoriete bestemmingen bij en sta open voor elk voorstel. Misschien ontdek je verborgen parels vlakbij huis waarvan je niet wist dat ze bestonden!

Ontdek verborgen parels in de buurt

Nu is het jouw beurt! Wat zijn jouw beste tips om je reislust thuis te prikkelen? Deel het met ons en de rest van de gemeenschap via onze Facebook-groepen.
Word lid van onze groepen