Met het einde het jaar in zicht – en wat voor een jaar – blijft ons team zich inzetten om verbeteringen door te voeren op het platform. Hierbij wordt er rekening gehouden met de omstandigheden en jullie behoeften om de uitwisselingen vlotter te laten verlopen.

Droom van je volgende vakantie

Wat is er nieuw?

1. Een e-mailmelding als een van je favoriete huizen een nieuwe beschikbaarheidsperiode heeft

Als je een woning toevoegt aan je favorieten, kan je dit huis later gemakkelijk terugvinden en weet de eigenaar dat je geïnteresseerd bent in een potentiële ruil. Nu ontvang je ook een e-mailmelding als een of meerdere van je favoriete woningen een nieuwe beschikbare periode hebben toegevoegd aan hun kalender. Als ze hun kalender bijwerken met een beschikbare periode, kan jij zo de eerste zijn om contact op te nemen met hen en je droomhuizenruil vast te leggen!Lees hier meer over favoriete huizen.

whats-new-homeexchange-november

“Heel handig! Ik moet wel absoluut mijn favorieten opschonen, anders ga ik verdrinken in de berichten 😂”
- Sophie

2. Een knop in de zoekresultaten om een voorkeursbestemming op te slaan

We hebben door analyse geleerd dat e-mailmeldingen voor favoriete bestemmingen voor veel leden echt interessant zijn.

Dus wanneer je een zoekopdracht uitvoert naar een bepaalde bestemming, verschijnt er nu een knop in de resultaten om deze bestemming te bewaren. Op die manier ontvang je een e-mailmelding elke keer dat er een huis wordt toegevoegd die overeenkomt met jouw zoekopdracht. Zo kan je opnieuw de eerste zijn om contact op te nemen met de eigenaar en een huizenruil vast te leggen!Lees hier meer over favoriete bestemmingen.

whats-new-homeexchange-november

3. Betere gebruikerservaring met de app

We hebben ons ingezet (en zullen ons blijven inzetten) om ervoor te zorgen dat wanneer je op een link in een e-mail klikt en je de app geïnstalleerd hebt, deze opengaat op de juiste plaats in de app in plaats van de website, zodat je een betere gebruikerservaring hebt.


Wat komt er nog aan?

1. Beperkingen voor leden die het profiel van hun huis voor minder dan 80% hebben voltooid

Zoals we aangekondigd hebben in onze blogpost over updates in oktober, hebben we een test gedaan met een deel van onze gemeenschap, waarbij leden die het profiel van hun huis voor <80% hebben voltooid, de foto's van de huizen van andere leden niet kunnen bekijken.

“De resultaten zijn heel positief met veel leden die door de beperking het profiel van hun huis tot minstens 80% vervolledigd hebben. Het is een ideale manier om leden aan te moedigen hun profiel te vervolledigen en hen te doen inzien dat ze ook een huis online moeten hebben als ze deel willen uitmaken van onze gemeenschap. Dus we zijn ermee bezig om hier een blijvende ‘regel’ van te maken, en niet alleen een test.”
- Kate, Productteam

2. Suggesties met gelijkaardige huizen

Dit is iets waar we het over hadden in onze blogpost over updates in oktober.

We willen het makkelijker voor je maken om de huizenruil van je dromen te vinden en op vakantie te gaan wanneer het mogelijk is om weer veilig te reizen. Daarom zijn we bezig met een functie die huizen zal tonen die gelijkaardig zijn aan het huis dat je aan het bekijken bent.

whats-new-homeexchange-november

Dit is iets waar we mee bezig zijn en dat je vrij snel mag verwachten!

3. Je zal kunnen kiezen hoe je de zoekresultaten wilt sorteren

We beseffen dat jullie verschillende behoeften hebben bij het uitvoeren van een zoekopdracht, dus we willen jullie meer flexibiliteit geven bij het kiezen van de volgorde van de resultaten die jullie krijgen. We zijn in de weer om jullie de mogelijkheid te bieden om de zoekresultaten weer te geven op basis van:

  • Nieuwste huizen eerst (aanmaakdatum)
  • Huizen die hun kalender recent hebben bijgewerkt eerst
  • Huizen waarvan de eigenaars actieve leden zijn eerst
"We zien dat lastminutevakanties een trend zijn in deze omstandigheden en dat velen ervoor kiezen om meer kortere reizen te maken. Daarom wilden we een filter lanceren waarmee je uitwisselingen kan vinden die op het laatste moment beschikbaar zijn."
- Nathalie, Productteam

Deze filter zal beschikbaar zijn wanneer je een zoekopdracht uitvoert zonder datum en zal je, in de resultaten, huizen geven met beschikbaarheid in de komende 14 dagen.


Dat is alles voor deze maand! Natuurlijk houden we jullie op de hoogte als de nieuwe functies er zijn, en we kijken ernaar uit om binnenkort meer verbeteringen met jullie te delen.

Droom van je volgende vakantie

We staan altijd open voor jullie suggesties en horen graag hoe we het platform kunnen verbeteren, dus aarzel niet om ze naar ons team voor ledenondersteuning te sturen via contact@homeexchange.com.

Sluit je aan bij onze Facebook-groepen zodat je het als eerste hoort als we updates doorvoeren op ons platform en je je mening en ervaringen kan delen met de rest van de gemeenschap!