The gemeenschap van HomeExchange maakt een extreem snelle groei door: waar een maand geleden 20.000 leden op de site stonden ingeschreven, zijn er vandaag 28.000 leden uit 158 lqnden!
Om bij te blijven bij deze groei en om dichter bij de wensen van onze leden te komen, publiceren we de site in verschillende talen die gesproken worden door onze leden. Na engels, frans, spaans, portugees en italiaans, spreekt HomeExchange nu nederlands!

PB

Waarom hebben we de taal van dit kleine kikkerlandje gekozen, waar iedereen goed Engels spreekt?
Ten eerste vinden we het belangrijk dat iedereen zich thuisvoelt op HomeExchange. Een site gebruiken in ieder’s eigen taal is ook praktischer en het geeft zekerheid, het voelt als thuiskomen.
Daarnaast is de communicatie met andere leden ook makkelijker: standaard emails worden verstuurd in de taal van de verzender en worden automatisch vertaald in de taal van de ontvanger, dus geen vertaalprobleem! Deze dienst maakt je ervaring op HomeExchange makkelijker en geeft je meer kansen op een huizenruil!

Dus, waarom naar Italië of Spanje, als je in eigen land op vakantie kunt? Nederland is klein, maar er zijn vast vele plekken die je nog niet kent. Ontdek Zeeland, de Achterhoek, of ga een paar dagen naar Amsterdam om het stadsleven te bekennen: alles kan en alles mag op HomeExchange, het enige wat je nodig hebt is een huis en zin om er een paar daagjes tussenuit te gaan.
nl2 nl5 EPSON DSC picture boer-op-klompen koninginnedag19-miljoen-fietsen

Je kunt dus nu op vakantie in eigen land dankzij een huizenruil met een ander gezin in Nederland!

Goede reis 🙂

Joëlle