De huidige crisis die we meemaken is moeilijk en ongekend. Het raakt ons diep van binnen, want het gaat om het belangrijkste wat er is: onze gezondheid en de gezondheid van onze dierbaren. Het dwingt ons om ons dagelijkse leven drastisch te veranderen en soms ook om onze projecten te herzien, terwijl we thuis blijven. Tijdens deze periode is op vakantie gaan helemaal niet aan te raden.

Zoals velen onder jullie - of je nu een vakman bent, een zelfstandige ondernemer of een werknemer in verschillende sectoren - is HomeExchange ook hard geraakt door deze crisis. Momenteel bestaat 96% van onze activiteit niet meer.

Om steun te betuigen aan al onze leden in deze moeilijke periode, hebben we ons logo aangepast. Daarom is HomeExchange nu Stay Home. In deze tijden is veiligheid veel belangrijker dan vakantie. Laten we thuisblijven en verder inspirerende boodschappen, nieuws en herinneringen uitwisselen. We wisselen onze huizen later wel uit. Dit is waar ons nieuwe logo voor staat en we hopen dat het niet te lang moet duren.

homeexchange-logo

Sinds 16 maart werken al onze teamleden van thuis om ervoor te zorgen dat we 100% operationeel blijven voor jullie. We blijven de situatie nauwgezet opvolgen en zullen jullie steeds op de hoogte houden en regelmatig de genomen maatregelen bijwerken in de volgende artikels.

Uit jullie e-mails, reacties op sociale media en berichtjes in onze Facebook-groepen blijkt nu meer dan ooit hoe hecht onze gemeenschap wel is, gebaseerd op prachtige menselijke waarden. Bedankt om te communiceren, om elkaar te helpen en elkaar te steunen zoals jullie doen. En bedankt voor jullie lieve woorden gericht aan ons team.

Om de band tussen HomeExchange-leden te behouden, kunnen jullie lid worden van onze Facebook-groepen:

●   Voor leden

●   Voor niet-leden