We nemen een kijkje naar de inspanningen van ons team sinds onze laatste update in 2020 en de functies waar we de komende maanden aan zullen blijven werken. We hebben grote plannen voor 2021 en we kunnen niet wachten om het allemaal met jullie te delen.

Droom van je volgende vakantie

Wat er is bijgekomen?

1. Onze leden kunnen nu ook suggesties bekijken met gelijkaardige huizen

wat-is-er-nieuw-homeexchange-januari

Dit is iets waar we het over hadden in onze blogpost over updates in oktober en waar jullie nu eindelijk gebruik van kunnen maken!

We weten dat jullie dringend nood hebben aan vakantie en willen het jullie dan ook eenvoudiger maken om de huizenruil van jullie dromen te vinden en op vakantie te gaan wanneer we weer veilig kunnen reizen. Daarom hebben we een functie ontwikkeld die huizen voorstelt die gelijkaardig zijn aan het huis dat je aan het bekijken bent. De huizen die jullie te zien krijgen zijn dus huizen die andere leden, die naar hetzelfde huis hebben gekeken, ook hebben bekeken. De woningen die worden voorgesteld, zullen dus belangrijke kenmerken gemeen hebben en bijgevolg aan je behoeften voldoen.

Je kan hier meer informatie vinden over deze functie.

2. Beperkingen voor leden die het profiel van hun huis voor minder dan 80% hebben voltooid

wat-is-er-nieuw-homeexchange-januari

Je herinnert je misschien ook nog van onze blogpost over updates in oktober dat we een testfunctie gelanceerd hadden op de site die ervoor zorgt dat leden met een huis dat voor minder dan 80% is voltooid, de foto's van andere huizen niet kunnen bekijken. We hebben eerst een test gedaan met een deel van onze gemeenschap.

Het doel was om meer (en nieuwe) leden aan te moedigen om het profiel van hun huis te vervolledigen door foto's toe te voegen en een zo volledig mogelijke beschrijving te geven. Daarom hebben we deze nieuwe functie ingevoerd: de toegang tot foto's blokkeren voor leden van wie het profiel van hun huis voor minder dan 80% is vervolledigd.

We hebben dit een paar maanden getest en zagen dat de resultaten geweldig waren, en dat veel van de beoogde leden hun profielen vervolledigden, dus besloten we deze functie permanent in te voeren. Dit betekent dat leden met een profiel die voor <80% compleet is, alleen de hoofdfoto kunnen bekijken en deze niet kunnen vergroten (als ze meer foto's willen bekijken of de hoofdfoto willen vergroten, krijgen ze een herinnering dat ze hun profiel moeten vervolledigen).

We hopen dat dit het makkelijker maakt voor degenen onder jullie die tijdens jullie zoektocht naar een huizenruil veel "lege" profielen tegenkomen, en jullie zo de uitwisseling van jullie dromen vinden!

3. Optimalisatie van de mobiele versie van de website

wat-is-er-nieuw-homeexchange-januari

We hebben ook de mobiele versie van de website geoptimaliseerd om het overzichtelijker en toegankelijker te maken. We hebben met name de zoekfunctie verbeterd, zodat je gemakkelijk vanaf je mobiele telefoon wijzigingen in je zoekopdracht kan aanbrengen en filters kan bekijken en selecteren.

4. Eenvoudigere weergave op de iOS-app

Velen van jullie hebben ons gemeld dat het soms moeilijk is om op de app te zien of je profiel 100% volledig is. Daarom heeft ons team de 'ik'-sectie verbeterd, zodat je gemakkelijk kan zien of er informatie ontbreekt op je profiel. Je hebt nu ook een betere weergave van de informatie van je persoonlijk profiel en het profiel van je huis.

Wat komt er nog aan?

Sorteren van zoekresultaten

We beseffen dat jullie verschillende behoeften hebben bij het uitvoeren van een zoekopdracht, en daarom willen we jullie meer flexibiliteit geven bij het kiezen van de volgorde van de resultaten die jullie krijgen. Omdat we er altijd naar streven het jullie zo gemakkelijk mogelijk te maken om jullie droomruil te vinden, werken we aan een mogelijkheid om de zoekresultaten te sorteren op:

  • Nieuwste huizen eerst (volgens aanmaakdatum)
  • Huizen die hun kalender recent hebben bijgewerkt eerst
  • Huizen met de meest actieve eigenaars eerst

We hebben de functie ontwikkeld en zijn deze nu aan het testen, dus we hopen dat we deze in februari met jullie kunnen delen!


Dat is alles voor deze maand! We houden jullie zoals steeds op de hoogte van nieuwe functies, en kijken ernaar uit om binnenkort meer verbeteringen met jullie te delen.

Droom van je volgende vakantie

We staan altijd open voor suggesties en horen graag hoe we het platform kunnen verbeteren, dus aarzel niet om contact op te nemen met ons team voor ledenondersteuning via contact@homeexchange.com.

Sluit je aan bij onze Facebook-groepen zodat je het als eerste hoort als we updates doorvoeren op ons platform en je je mening en ervaringen kan delen met de rest van de gemeenschap!